Beyaz Balina 2017 yerli film full hd izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2)
441 Görüntülenme

Beyaz Balina 2017 yerli film full hd izle

Beyaz Balina 2017 yerli film full hd izleAilesini kaybettikten sonra dedesinin yanına yerleşen Ali kısa zaman içinde köyün belası haline gelen Vahap ile karşılaşır. Beyaz balina full izle Tanışmaları çok sıcak olmayan ikili kısa sürede düşman olurlar. Sonrasında Ali’nin okumaktan büyük keyif aldığı ancak tamamını okumadığı için finalini bilmediği bir roman, ikilinin arasındaki buzları eriterek yakın dost olmalarına neden olur. Kitabı bulmak ve sonunu öğrenmek için mücadele veren ikilinin köy şartlarında kitaba ulaşmaları hiç kolay değildir.
İki çocuğun perspektifinden anlatılan film, arkadaşlık üzerine önemli bir vurgu yapıyor. Başrollerini Efe Kahraman, Kaan Ürkmez ve Güneş Sayın'ın paylaştığı film, beyaz balina full hd izle Sühan Bozdağ kaleminin ürünü olarak dikkat çekiyor.

Beyaz Balina 2017

yerli film

full hd izle

Ailesini kaybettikten sonra dedesinin yanına yerleşen Ali kısa zaman içinde köyün belası haline gelen Vahap ile karşılaşır. Beyaz balina full izle Tanışmaları çok sıcak olmayan ikili kısa sürede düşman olurlar. Sonrasında Ali’nin okumaktan büyük keyif aldığı ancak tamamını okumadığı için finalini bilmediği bir roman, ikilinin arasındaki buzları eriterek yakın dost olmalarına neden olur. Kitabı bulmak ve sonunu öğrenmek için mücadele veren ikilinin köy şartlarında kitaba ulaşmaları hiç kolay değildir. İki çocuğun perspektifinden anlatılan film, arkadaşlık üzerine önemli bir vurgu yapıyor. Başrollerini Efe Kahraman, Kaan Ürkmez ve Güneş Sayın’ın paylaştığı film, beyaz balina full hd izle Sühan Bozdağ kaleminin ürünü olarak dikkat çekiyor.

Google Aramaları ile Filmihizliizle.com Aranan Filmler

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Full hd Film izle

  Full Film izle

  Hd Film izle

  2017 filmleri izle

  Yerli Film izle

  Filmihizliizle.com Hızlı Film izleme Siteniz

  Filmi FuLL hd izleme Siteniz Filmihizliizle.com

  Hızlı Film izleme Ve Hd Film izleme Sitesi

  Filmihizliizle.com